BEZPIECZEŃSTWO DANYCH OSOBOWYCH

sklepu internetowego Prezentowisko.pl
___________________________


Wszędzie tam, gdzie wymagane jest podawanie danych osobowych połączenie między Klientem a serwerem jest szyfrowane. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się martwić, że dane przesyłane z lub do serwera zostaną przez kogoś podejrzane, przechwycone i wykorzystane.

Miragas.pl wybrał certyfikat Thawte

Bezpieczeństwo danych osobowych Klientów prezentowisko.pl zapewnia Thawte - jeden z najbardziej znanych na świecie autoryzowanych wydawców certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Thawte to jedyne certyfikaty rozpoznawalne przez wszystkie przeglądarki internetowe jako godne zaufania. Wykorzystywany przez prezentowisko.pl Thawte Web Server Certificate jest certyfikatem SSL z pełną autentyfikacją Thawte.

Prezentowisko.pl składając wniosek o wystawienie certyfikatu zostało poddane pełnej weryfikacji przez firmę Thawte.


Co to jest certyfikat SSL?

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy mają wówczas absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.